استیل ضد زنگ

فولاد ضد زنگ زیر مجموعه‌ای از فولادها است که در مقابل خوردگی یا به اصطلاح زنگ‌زدگی بسته به نوعشان مقاوم‌اند. از جمله کاربردهای استیل ضد زنگ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تولید قطعات و ادوات صنعتی و در صنایع نفت و گاز، کشتی سازی، هوا و فضا، خودروسازی،
    عمرانی و ساختمانی، پزشکی، کشاورزی و …
  • ساخت تجهیزات آشپزخانه و لوازم خانگی
  • ساخت و تولید لوازم و نگهدارنده‌های مختلف از جمله صنعت داروسازی
  • صنایع تبدیلی و ساخت دیگ بخار و لوله‌های انتقال و همچنین مبدل‌های حرارتی و تأسیسات

ورق استیل بر اساس ضخامت و گریدهای متفاوت آن قیمت‌های گوناگونی دارد. در مورد قیمت گذاری ورق استیل باید بدانیم که به دلیل تأمین بخش زیادی از این کالاها توسط واردات، نوسانات بسیار در قیمت امری طبیعی است. اما همواره نکته‌ی اصلی که هنگام انتخاب و خرید این کالا باید در نظر گرفته شود ،کیفیت است. ضد زنگ بودن ویژگی اصلی و مهمترین عامل بالا بودن تقاضای این کالا است.
شرکت ساپرا ویسمن با تجربه‌ی 14 ساله در امر واردات این کالا از معتبرترین برندها در سراسر جهان، قادر است در زنجیره‌ی تأمین کالای مورد نیاز شما صنعتگران عزیز کشورمان حضور یابد تا مرغوب ترین کالا با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار بگیرد.
استیل ضدزنگ به اشکال مختلفی در می‌آیند تا در صنعت به کار برده شوند، ورق، لوله، پروفیل، میلگرد و … اما ورق استیل یکی از مهم‌ترین شکل‌های مورد استفاده در صنعت است چرا که می‌توان آن را برش داده یا خم کرد و به شکل‌های مختلف مورد نیاز درآورد.
امروزه با توجه به کالاهای موجود در بازار ورق استنلس استیل ایران بیشترین معاملات با گریدهای‌سری 300 و 400 (430،420،304،310،316) فولادهای ضد زنگ که به صورت رول با عرض‌های مختلف) 1 ،25.1 ،5.1 و 2 متر(و شیت‌های فابریک) برش کارخانه تولید کننده و یا برش با ابعاد سفارشی انجام می‌شود.
مجموعه‌ی ساپرا ویسمن، آماده‌ی هر گونه همکاری با شرکت‌ها و صنعتگران گرامی در امر واردات انواع فولادهای ضد زنگ بر اساس نیاز و سفارش شخصی مشتریان می باشد.
امید است خرید آسان و مطمئن را در کنار مجموعه ما تجربه کنید.

استیل ضد زنگ
spot nickel 30d Large