سرامیک فایبر

الیاف سرامیک فایبر به واسطه جرم حجمی پایین به عنوان عایق مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ در محدوده دمایی بالا
عایق حرارتی موثری می‌باشند. قابلیت ذخیره گرما و پایین بودن ضریب هدایت حرارتی آن‌ها از اساسی ترین ویژگی‌های این محصولات می‌باشد. معمولا در کوره‌ها با اتمسفرهای مختلف تا دمای 1800 درجه استفاده می‌شوند.
با در نظر گرفتن هزینه‌های بالای انرژی مصرفی و تعمیرات سالیانه‌ی کوره‌ها ؛ مصرف کنندگان اقلام سرامیک
فایبر لازم است جهت تهیه‌ی کالایی مرغوب و دارای صرفه اقتصادی اقدام کنند.
شما می‌توانید با در نظر گرفتن شرایط کاری کوره و … با تأمل در دانسیته، ضریب انتقال حرارت و تخمین ضخامت
عایق مصرفی خود از هزینه‌های مجموعه خود بکاهید.
شرکت ساپرا ویسمن با تجربه ی چندین ساله در امر واردات اقالم سرامیک فایبر از برند لویانگ در کنار شما
مصرف کنندگان محترم خواهد بود تا این اقلام با کیفیت و سهولت به دست شما مشتریان گرامی برسد.

ceramic fiber products

سرامیک فایبر از چه ساخته شده است؟

الیاف سرامیک فایبر به واسطه جرم حجمی پایین و تحمل حرارتی بالا به عنوان عایق مورد استفاده قرار می‌گیرند. قابلیت ذخیره گرما و پایین بودن ضریب هدایت حرارتی از اساسی‌ترین ویژگی‌های این محصولات می‌باشند.
ترکیبات اصلی این نسوزها آلومینا و سیلیسیم اکسید بوده و به طور معمول در کوره‌ها با اتمسفرهای مختلف تا دمای 1800 درجه استفاده می‌شوند. انواع مختلف الیاف سرامیک فایبر عبارتند از:

مانند بسیاری از مواد اولیه ی صنایع دیگر، این محصولات نیز با توجه به استانداردها بین‌المللی (ASTM) تولید می‌شوند. موارد مصرفی این عایق‌ها محدود نبوده و در بسیاری از صنایع مانند؛ نفت و گاز، پتروشیمی‌ها، فولاد، ریخته‌گری‌ها، کاشی و سرامیک و ساخت چینی‌های بهداشتی و … کاربرد دارند. برخی از محصولات سرامیک فایبر به عنوان عایق صوتی و الکتریکی نیز مورد استفاده صنعتگران قرار می گیرند.
استفاده از الیاف سرامیکی بطور قابل ملاحظه‌ای از اتلاف حرارت و انرژی جلوگیری می‌کند. با در نظر گرفتن هزینه‌های بالای انرژی مصرفی و تعمیرات سالیانه‌ی کوره‌ها؛ مصرف کنندگان عایق‌های نسوز لازم است جهت تهیه‌ی کالایی مرغوب و دارای صرفه اقتصادی اقدام کنند.

مراحل ساخت سرامیک فایبر

انواع سرامیک فایبر

صنعتگر محترم شما می‌توانید با در نظر گرفتن شرایط کاری کوره و یا سایت کاری خود، دانسیته و تحمل دما حرارتی و ضخامت عایق مصرفی خود از تخمین بزنید و با خرید سرامیک فایبر از هزینه‌های مجموعه تولیدی خود بکاهید. همچنین شرکت ساپرا ویسمن با تجربه‌ی چندین سالانه در امر واردات اقلام سرامیک فایبر از شرکت لویانگ در کنار شما مصرف کنندگان محترم خواهد بود تا این اقلام با کیفیت و سهولت به دست شما مشتریان گرامی برسد.