_

خدمات ما

_

تیم ساپرا ویسمن در خدمت مشتریان

شرکت ساپرا ویسمن با بیش از 13 سال تجربه در عرصه تجارت بین الملل، موفق گردیده‌است تا بخش قابل توجهی از کالای وارداتی کشور در زمینه تأمین مواد اولیه (اقلام نسوز و ورق‌های ضد زنگ) حوزه‌های مختلف از جمله؛ صنایع غذایی، لوازم خانگی، بهداشتی، پتروشیمی و پزشکی … را بدست آورد.
در این راستا، این مجموعه همواره کوشیده است تا کیفیت در ارائه خدمات پس از فروش، جلب رضایتمندی حداکثری و پاسخگویی سریع به مشتریان را همواره در اولویت کاری خود قرار دهد.
مجموعه ما با بهره‌گیری از تجارب ارزشمند برترین تأمین کنندگان معتبر دنیا و داشتن روابط بین‌المللی بسیار گسترده در کشورهایی مانند اسپانیا، تایوان، چین، هند، کُره و … موفق به کسب‌ رضایت‌مندی و تأمین انواع اقلام مورد نیاز و سفارشی صنعتگران میهن عزیزمان در بین مجموعه‌های فعال در این زمینه گردیده است.
امید است، که در راستای همکاری فی ما بین بتوانیم خدمات ارزنده‌ای به مجموعه شما ارائه نماییم و در راستای توسعه تجارت و پیشبرد اهداف صنعت گامی برداشته و موفقیتتان را راهگشا باشیم.
مجموعه‌ی ساپرا ویسمن در زمینه‌ی واردات و تأمین اقلام نسوز و ضد زنگ همواره پایبند تمامی تعهدات خود به مشتریان گرامی بوده است و ضمن نظارت بر کیفیت کالای وارداتی و اطمینان از آن، پشتیبانی تمامی کالاها را پس از فروش بر عهده دارد.
نظر بر اینکه این شرکت واردکننده‌ی مستقیم و دست اول این کالاها می‌باشد، بنابراین شما می‌توانید در کمال اطمینان با مطلوب‌ترین قیمت در کنار ضمانت کیفیت کالا، اقلام مورد نیاز مصرفی مجموعه‌ی خود را تهیه فرمایید. لازم به ذکر است می‌کوشیم تا پاسخ‌دهی سریع به درخواست خرید و سوالات شما گرامیان در کمترین زمان محقق شود.

ico01

کیفیت

کالاها و مواد اولیه دارای بالاترین کیفیت می‌باشند.
ico05

تضمین محصولات

تمامی محصولات از نظر کیفیت تضمین می‌شوند.
ico02

قیمت‌های رقابتی

ارائه محصولات بین‌المللی با قیمت‌های رقابتی بازار
ico06

تنوع محصولات

ارائه انواع محصولات مورد نیاز در صنعت استیل
ico03

سفارش آسان

به راحتی می‌توانید محصولات خود را سفارش دهید
ico04

پشتیبانی

تمامی خدمات تا آخرین لحظه و جلب رضایت شما پشتیبانی ‌می‌شود.

9622 8801 021 برای استفاده از خدمات کافیست با ما در تماس باشید