شرکت Charming Metal

شرکت Charming Metal در زمینه محصولات فولاد ضد زنگ از ضایعات فولاد ضد زنگ تا تجارت محصولات نهایی تخصص دارد. موفقیت آن ها بر اساس اعتماد و اطمینانی است که به مشتریان و شرکای خود ارائه کرده اند.

شرکت charmingMetal

بنیانگذاران charming metal بیش از 20 سال تجربه در تجارت بین المللی فولاد ضد زنگ دارند و موقعیت خوبی برای پیشرفت در اقتصاد دائماً در حال تغییر تجارت فولاد دارند.

شروع آن ها از اوایل دهه 1990 بود، بنیانگذاران  شرکت Charming Metal کانال های فروش را در بازار چین ایجاد کردند و محصولات را از فولاد بین المللی تامین کردند آسیاب هایی مانند KTN، Acerinox، Tang Eng، Yieh Loong، ALZ، Ugine، Outokumpu، NA و Nippon Steel. آن ها  همچنان به کاربران اصلی چینی از فولاد ضد زنگ 310، 309، 316L، 304، 201 عرضه می کنند. 441 و 430، 409L برای تولید کارد و چنگال، ظروف، ظروف آشپزخانه، قطعات خودرو، تجهیزات صنعتی و سایر محصولات نهایی.

با افزایش ظرفیت تولید چین، استراتژی شرکت Charming Metal به گونه ای تنظیم شده است که شامل تامین و صادرات مواد فولاد ضد زنگ از چین به سایر بازارها می شود. آن ها با تولیدکنندگان در چین از جمله TISCO، Baosteel، Posco و سایر تولیدکنندگان در حال ظهور کار می کنند . آن ها کانال های توزیع را در خاورمیانه، اروپا، آمریکای جنوبی و آسیای جنوب شرقی ایجاد کرده اند.

آن ها یک مرکز ذخیره سازی واقع در فوشان، بزرگترین مرکز تجارت فولاد ضد زنگ چین را اداره می کنند. آن ها با استفاده از ماشین آلات ایتالیایی یک مرکز تولید بالا را راه اندازی کرده اند و از این امکانات می‌توانند تا سطح موی شماره 3 اسکاچ بریت، خط موی شماره 4 و آینه شماره 8 را جلا دهند.