نمایندگی شرکت لویانگ

شرکت لویانگ (Luyang)، یک شرکت مشترک چینی و آمریکایی است که در امر تحقیق و توسعه، تولید، فروش محصولات الیاف سرامیک فایبر، فیبر آلومینا، فیبر محلول، فیبر بازالت و آجر نسوز عایق فعالیت می‌کند. لویانگ پایگاه تولیدی مشهور جهانی الیاف سرامیکی است که متخصص مواد الیاف غیر آلی در چین، استفاده از استانداردها و تکنولوژی بالای جهانی در اولویت کار این مجموعه قرار دارد.

شرکت لویانگ تولید سالانه 400000 تن انواع محصولات الیاف سرامیکی و 180000 تن محصولات پشم سنگ بازالت دارد. مقیاس، فناوری، تنوع و عملکرد لویانگ بیش از 20 سال است که در صنعت داخلی کشور چین برتر بوده است. این محصولات به طور گسترده در پوشش کوره های صنعتی، عایق های آتش ساختمان، عایق های دمای بالا و غیره استفاده می شوند.

شرکت لویانگ طیف وسیعی از محصولات الیاف نسوز و ریز متخلخل را در دمای بالا تولید می کند که از آن ها برای کاهش مصرف انرژی در فرآیندهای صنعتی استفاده می شوند. لازمه ی تکمیل کار یک مهندسی، طراحی و نصب عایق های با کارایی بالا در محیط های عملیاتی، استفاده از نسوزهای با کیفیت می باشد.

برند لویانگ در بازار ایران به عنوان بهترین برند نسوز وارداتی شناخته شده است و شرکت ساپراویسمن نمایندگی رسمی برند لویانگ در ایران است. شما با خرید از ما ضمن تجربه ی خرید آسان و سریع می توانید از کیفیت و اصالت کالای خریداری شده مطمن باشید.

محصولات سرامیک فایبر نسوز در صنایع فرآوری فلزات، پتروشیمی، سیمان، سرامیک و شیشه توسط سازندگان تجهیزات هوافضا، خودرو، دریایی و خانگی استفاده می شود. این محصولات الیاف عایق درجه حرارت بالا همراه با انعطاف پذیری، وزن سبک، هدایت حرارتی کم، ذخیره حرارت کم و مقاومت عالی در برابر شوک حرارتی هستند که در انواع مختلف چگالی، ترکیب شیمیایی، ضخامت در انبارهای شرکت ساپراویسمن قرار دارند.

شرکت لویانگ
certificate

ویدیو معرفی محصولات شرکت لویانگ